Apartmány v Kalavasos

Potřebujete ubytování v Kalavasos ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Kalavasos. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Kalavasos má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

1. Apartment Takis House.1 StarStarStar

Foto: Apartment Takis House.1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Takis House.1 is located in Kalavasos. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The property includes a living room with a TV. If you would like to discover the area, cycling is possible in the surroundings.


2. Apartment Takis House.2 StarStarStar

Foto: Apartment Takis House.2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Takis House.2 is located in Kalavasos. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment features a satellite TV and a living room.


3. Apartment Tenta House StarStarStar

Foto: Apartment Tenta House
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Boasting accommodation with a terrace, Apartment Tenta House is situated in Kalavasos. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment features a satellite TV, 1 bedroom and a living room.


4. Apartment Archondia House StarStarStar

Foto: Apartment Archondia House
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Archondia House is located in Kalavasos. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment features a satellite TV and 1 bedroom. Cycling can be enjoyed nearby.


5. Marias Villas 

Foto: Marias Villas
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
77 %

Offering a garden, Marias Villas offers accommodation in Kalavasos. Larnaca is 35 km away. Free private parking is available on site. All units feature a TV. There is a seating and/or dining area in some units.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby40 - 45 EUR za noc
Dům se 2 ložnicemi
osob70 - 75 EUR za noc

6. Archondia House 

Foto: Archondia House
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
85 %

Charming, 300-year old restored house in Kalavasos Village, 5 km from Tochni Village. It offers well-appointed apartments, free parking and an outdoor swimming pool. Governors Beach is 10 km away.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby66 - 73 EUR za noc

7. Romios Apartments 

Foto: Romios Apartments
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
89 %

The traditionally built Romios Apartments is located in Kalavasos village, just a 5-minute walk from a restaurant, café and supermarket. It features self-catered accommodation with a terrace overlooking the lush garden.

Pokoje

Studio
osoby50 - 55 EUR za noc
Apartmán s 1 ložnicí
osoby60 - 60 EUR za noc
Velké studio
osoby60 - 60 EUR za noc

7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: